Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 938 komentarzy

Zajączek w siódmym niebie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chłe, chłe, chłe, wygrałem! Wy-gra-łem! O oni myśleli, że już poszedłem do odstrzału selektywnego.

No, no, moje dupowłazy z zaprzyjaźnionych mendiów sprawili się, jak ta lala! Musiałem nawet lekko mitygować liska z LunaparTV, bo aby mi dogodzić, chciał się wręcz rzucić kaczora i go zagryźć. Takich rzeczy przecież nie robi się na wizji, tylko po cichutku! Najważniejsze jednak, że wyciągnął tę sprawę z wilczycą no i kaczor musiał się tłumaczyć z tego, czego nie napisał. No, ale ta gęgała ze SłoneczkoTV to dopiero był odlot! Tak pojechała po rzeczniku kaczuch, że przypomniały mi się najlepsze czasy WRON-y, chłe, chłe, chłe! Będę musiał się tej gęgale jakoś odwdzięczyć, może wyślę ją w końcu na tego ambasadora do kraju cukrowej trzciny?

LeśnaTV też zrobiła, co trzeba, aż do przesady. Już mi się niedobrze robiło, jak ich oglądałem, bo codziennie tylko "kaczor podpala, kaczor, kaczor atakuje, kaczor zieje", aż się bałem chodzić po lesie wieczorami! W końcu im kazałem trochę pokazywać ten nasz las w budowie, chociaż jakoś dziwnie wkur.....ni byli, jakbym ich zmuszał co najmniej do czyszczenia tojtoja. No wiem, że nigdzie nie można w lesie dojechać, bo wszystko rozpier..... ne, ale przecież kiedyś to się zmieni, jak zajumamy trochę kapuchy z unii lasów. Trochę, bo te 300 mld to była ściemka, ale zwycięzców się nie rozlicza, prawda? W naszym lesie się rozlicza przegranych, chłe,chłe, chłe!

Cholerka, tylko nie wiem, czy w ogóle się da zajumać choć trochę kapuchy, bo wilczyca mi oznajmiła, że starożytny las jest teraz najważniejszy dla unii lasów. No nic, cmoknąłem ją jak zwykle w rękę i już nie przyklękałem, bo kamerowali. Swoją drogą, ta wilczyca to jednak cwaniara. Wrzeszczy,  że ratowanie starożytnego lasu leży w interesie wszystkich lasów, a tak naprawdę to przecież chodzi o jej kapuchę, którą tam sobie posadziła.

A marszałek rady lasu nie był za szczęśliwy, jak się okazało, że wygrałem. Skrzywił się, jakby żabę połknął, gdy ogłaszali wyniki. Myślał pewnie, że jak mi się noga powinie, to wskoczy na mój stołeczek, szubrawiec jeden! Już mu zapowiedziałem, że może sobie szukać nowego zajęcia. Może cieciem zostanie, chłe, chłe chłe? A nie, pozycja ciecia już zajęta. Coś tam się zaczął pluć, że tak się nie traktuje przyjaciół, ale chyba, idiota jeden, wziął na poważnie te moje bzdety o miłości, chłe, chłe, chłe!

Numer z walącym się kotem też wypalił tak doskonale, aż za dobrze! Będzie teraz non-stop podgryzał kaczuchy, a ja będę tylko zacierał rączki i mówił mieszkańcom lasu: no patrzcie sami, jakie te kaczuchy kłótliwe! No i od razu zaczął się pluć, że krzyża w sali posiedzeń leśnego zgromadzenia to on sobie nie życzy, na co kaczuchy oczywiście zaczęły protestować i już pierwsza awanturka gotowa! I wszyscy gadają teraz tylko o tym, a ja mogę sobie w spokoju popijac soczek z trawki i mieć wszystkich w d..., chłe, chłe, chłe!

Czerwone świnie poległy za to z kretesem, pewnie się teraz same pozagryzają. A jak która przeżyje, to może ją wezmę do siebie? Postraszę w ten sposób wieśniaków, że jak dalej będą podskakiwać, to się ich pozbędę z rady lasu, bo i tak będę miał większość i wszystko przegłosuję sam. Zresztą już teraz mogę to zrobić z tymi od walącego się kota, ale na razie zachowam pozory. Niech mieszkańcy lasu sobie nadal myślą, że mieli wybór, chłe, chłe, chłe!

Gryzipiórkami z RzeczyLeśnej też juz się zająłem, zostało mi jeszcze tylko ten, no, iter... inet... internat, jak radził Wolski u gajowego, zobić z internetu i bedzie luzik! Pogonię salonik na 48 godzinek i będzie spokój! Nikt mi już więcej nie podskoczy! Będę mógł spokojnie umacniać stosuneczki z niedźwiedziem, napełniać kieszonki kapuchą i bimbać kolejne cztery latka na koszt mieszkańców lasu, chłe, chłe, chłe! No żyć, nie umierać, jestem w siódmym niebie!

KOMENTARZE

 • "ambasadora do kraju cukrowej trzciny?"
  Kraj bandyty Fidela ma ostatnio duże problemy nawet i z produkcją cukrowej trzciny...

  Więc nie wiem, czy ten nowy ambasadow będzie chciał polecieć do gorzkniejągo kraju...

  :-)
 • @Andy-aandy
  Ale fucha na państwowej, znaczy się, leśnej posadzie...
  No i plaże, cygara, te rzeczy...
  Same plusy :)

  Pozdrawiam
 • @ander
  Niestety, rzuciłem palenie. Tak więc z cygar nici...

  Jednak, można byłoby popatrzeć, jak kubańskie dziewczyny zwijają te słynne i dobre cygara na swoich ponętnych udach...
  *
 • @ander
  jak już zajączek polizał w hołdzie łapę wilczycy kajzerki to może poliże i eryczkę - papryczkę... zajączki to jednak są sadomaso jeśli chodzi o sexualne aspekty robienia kariery...
  Ukłony.
 • @Avern
  A widziałeś na filmach albo na foto, jak to wyglądało? ;)
  Jak widzisz, wróciłem do zajączka, choć nie wiem, czy dobrze robię..

  Pozdrawiam
 • @ander
  czyżby zmiana aktorów leśnym teatrze... kto jeśli nie zajączek? jest w kilku miejscach nawet na NEku... to jakaś nowa sub-gra lub zgoda na coś co zasugerowano mu wcześniej. nie potrafię zinterpretować na chwilę obecną tej podlizanki... on o czymś wie... może nowe gniazdko w innej partii wielkiego lasu w zamian za lojalność?
  Ukłony.
  p.s: widziałem w saloniku, że Albatros coś w NE Kurlandii wywąchał... coś co śmierdzi dymem... na wiele dziesiątek kilometrów...

  p.s': naciągnęły mu się wszystkie ścięgna i żyłki szyjne...
 • @ander
  a może zaskakujący dla samego Fiktora przez duże Fi wynik wyporów leśnych to prezent od Bułeczki kajzerki dla Zajączka był... i teraz oficjalnie podziękowanie w sosie obrzydzenia mlasnął...?

  zimno... zimno... czas pokaże.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej