Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 938 komentarzy

Odpowiedzialność, uczciwość i przyzwoitość.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tym razem będzie krótko:

Pan Sławomir Nowak był łaskaw wczoraj powiedzieć, że przejezdności autostrady A2 na EURO2012 nie ma i nie będzie - a kazała mu to powiedzieć jego uczciwość i odpowiedzialność.

Pan Eugeniusz Kłopotek stwierdził, że w sprawie ustawy emerytalnej będzie lojalny wobec narodu i prawdopodobnie zagłosuje przeciwko jej uchwaleniu - a każe mu tak zagłosować jego przyzwoitość.

Premier Donald Tusk przed chwilą, podczas posiedzenia Sejmu, również użył słów odpowiedzialność i uczciwość - a użył ich w kontekście tzw. reformy emerytalnej, dla której to przeprowadzenia gotów jest ponieść ryzyko polityczne, bo najważniejsze dla niego jest zapewnienie bezpieczeństwa przyszłym emerytom, aby na starość nie głodowali.

Szkoda tylko, że premier Tusk jakoś nie znalazł czasu, aby o tej reformie poinformować społeczeństwo przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi - zrobił to dopiero w swoim powyborczym expose.

Jak więc widać, naszym krajem rządzi od ponad czterech lat koalicja Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego - w której to koalicji nie brakuje ludzi odpowiedzialnych, uczciwych i przyzwoitych.

Proszę Państwa - czyż nie jest to naprawdę wspaniała wiadomość?

Jeśli dodam do tego jeszcze fakt, że prezydentem naszego kraju jest "prawdziwy przyjaciel" Ukrainy, który postanowił zbojkotować... bojkot tego państwa przez wielu znaczących europejskich polityków - pełnia szczęścia powinna być już całkowita, nieprawdaż?

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej