Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
184 posty 938 komentarzy

Armageddon Kaczyńskiego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i co teraz będzie? Prezes Kaczyński oświadczył, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie organizować protestów podczas EURO2012.

Buuuu! - rozległo się wśród polityków pozostałych partii, ale jeszcze mocniej zareagowali zaprzyjaźnieni z rządem Donalda Tuska dziennikarze i redaktorzy, którzy błyskawicznie postanowili tę propozycję wyszydzić, ośmieszyć oraz zdezawuować.

Cóż ich tak wszystkich zdenerwowało?

Czyżby słowa Jarosława Kaczyńskiego "Oczekujemy, że nasi partnerzy też będą tej reguły przestrzegali"?

Nie, no przecież nawoływanie do spokoju nie powinno ich tak denerwować - logika mówi, że powinni się cieszyć, bo przecież to dobra wiadomość, kiedy szef partii opozycyjnej pozytywnie odpowiada na apele premiera i prezydenta, które padły w ostatnich dniach.

Co prawda premier Donald Tusk wspominał coś również o używaniu pałek (w ostateczności), a prezydent Bronisław Komorowski zaznaczał, że byłoby rzeczą absolutnie niedobrą, aby kierować siły porządkowe do innych wydarzeń, niż związane z turniejem - ale widocznie nie liczyli na pozytywną odpowiedź Jarosława Kaczyńskiego i może stąd te nerwy?

Tak czy owak, słuchając komentarzy polityków takich, jak Leszek Miller,  Rafał Grupiński czy też człowiek z Biłgoraja, oraz dziennikarzy i redaktorów z zaprzyjaźnionych mediów, których nie chce mi się wymieniać, bo z prawdziwym dziennikarstwem nie mają nic wspólnego, a którzy postanowili za wszelką cenę wyszukać w zapowiedzi szefa PiS ukryte groźby, schowane wyjątki czy też przebiegle zakamuflowane pułapki -  wygląda na to, że Jarosław Kaczyński po raz kolejny sprowadził na nasz kraj armageddon.

Nie wiadomo jeszcze tylko, na czym on dokładnie polega, ale wyjaśnienie tej niezwykłej zagadki zapewne zostanie wkrótce ogłoszone - i tylko się zastanawiam, kto będzie tym, który wyciągnie je na żer mikrofonów i kamer.

A co ja sądzę o ruchu Prezesa?

Niestety, kojarzy mi się z okresem ostatniej kampanii wyborczej na urząd prezydenta, kiedy to w sztabie Jarosława Kaczyńskiego postanowiono, że sprawy pewnego, niesłychanie tragicznego wydarzenia, które miało miejsce 10 kwietnia 2010 r. , nie będzie się w tej kampanii poruszać. Czy gdyby postanowiono inaczej, to wynik wyborów byłby inny?

Nie wiem, ale jak słucham dzisiejszych wypowiedzi polityków oraz komentarzy dziennikarzy i redaktorów z tzw. zaprzyjaźnionych mediów, próbujących dowieść, że Prezes Kaczyński ogłaszając na czas EURO2012 pokój, wypowiedział właśnie wojnę - to jestem niemal pewien, że jego oczekiwania wobec "partnerów" są zdecydowanie zbyt wygórowane.

KOMENTARZE

 • Nowe Oświecenie
  ...jeszcze się taki nie narodził, co by mu dogodził,

  pozdrawiam,
 • @Jan Bogatko 19:51:20
  ma pan kłopoty z czytaniem tekstu ze zrozumieniem ?
 • kiwac sie z bolszewikami...To
  tak jakby probowac glowa rozwalic mur...
 • Cały misterny plan, w którym to Kaczor miał być tym złym, spalił na panewce
  Unik, oddanie laufra i szach - tak oceniam deklarację Kaczora.
  Zagranica ma w dupie nasze problemy, bo ma swoje. Nie są to nasze problemy, ale niedługo mogą być i nasze. Bardzo dobrze, że Kaczor zszedł z linii strzału. Z mediów codziennie dowiadujemy się o protestach "oburzonych" na to czy tamto. Dziś w Kanadzie protestowali studenci, doszło do starć z policją. Rząd Kanady przepchnął w try miga ustawę, która ów protest uczyniła nielegalnym. Informacja poszła w świat. I co? Świat protestuje? Zrywają stosunki dyplomatyczne? ONZ wzywa rząd Kanady do przestrzegania prawa do pokojowych demonstracji? I jajco! W 1939 nie chcieli umierać za Gdańsk, tym bardziej dziś nie będą chcieli umierać za 67 i Smoleńsk. Moim zdaniem to spisek na najwyższych szczeblach władzy. Spisek nieformalny. Czasem zdarzy się obsuwa jak na Węgrzech czy w Serbii, ale to nie ma większego znaczenia. Póki te tłuste bankierskie ryje i ich przedłużenie czyli rządy, póty ludzie pracy będą mieli w plecy.
 • Ander - Wredny Kaczor właśnie... nasikał płemiełowi do piaskownicy.
  Drama na sralonie - przezabawna. Nie mają wyjścia - muszą jakieś superświństwo wymyślić w odwecie. I mam wrażenie, że znów usłyszymy łoskot wiek trumien smoleńskich bo wroga trzeba uderzyć w najczulsze miejsce....
  Pozdrawiam.
 • @rerak 21:10:36
  Taka to juz ich (zadrukowana) przypadłość.
 • @victor 20:22:21
  Moim zdaniem, przydałoby się trochę więcej atutów, aby zabrać się za ten mur porządnie.

  Pozdrawiam
 • @contessa 20:36:52
  "Nie mają wyjścia - muszą jakieś superświństwo wymyślić w odwecie."

  Myślę, że w wersji soft pójdą w kierunku "niewiarygodny", a w wersji "hard" postarają się o jakąś prowokację.

  Pozdrawiam
 • @gallux 20:23:51
  Unik nie jest zły, to prawda - ale mam wrażenie, że nie odniesie pożądanych skutków, a z drugiej strony JK będzie miał związane ręce.
  Mam nadzieję, że to przewidział i ma coś w zanadrzu w tym okresie.

  Pozdrawiam
 • @gallux 20:23:51
  Generalnie mądrze prawisz ale każdy naród jako zwykły naród, zwykli obywatele, mają ten przywilej, że nie muszą wielkim ciągle w oczy patrzeć jak ten pies. Kanadyjczycy zaprotestowali nie oglądając się czy świat ich protest poprze czy nie. Uznali, że muszą zaprotestować i to zrobili. My mamy wiele powodów by protestować więc protestujmy - każdy na miarę swych możliwości ale nie oglądając się czy ktoś nas poprze czy nie bo nikt w świecie za Polskę nie ma zamiaru umierać.

  Poza Polakami...
  Fakt, że tylko niektórymi...

  Bądźmy niezłomni.
  Pozdrawiam.

  PS. Liczę się z tym, że zostanę posądzona, że napisałam kolejną głupotę. Ale mam to w dupie !
 • @Nathanel 21:06:13
  Traktuję Twoją wypowiedź jako wdepnięcie na ambicje.
  Zrobiło mi się przykro.
  Pozdrawiam.
 • @Nathanel 21:06:13
  JK w odróżnieniu do DT ma jednak coś ważnego do powiedzenia :

  http://www.youtube.com/watch?v=iYURTzJYlxI

  Pozdrawiam
 • @contessa 22:32:12
  "Liczę się z tym, że zostanę posądzona..."

  Nie przeze mnie - ja również mam wątpliwości co do powstrzymywania się od manifestacji w czasie euro.

  Pozdrawiam
 • NA KOGO TERAZ ZWALĆ WINĘ ZA KLESKĘ EURO 2012 ???:)))))))))))
  gallux:
  "Cały misterny plan, w którym to Kaczor miał być tym złym, spalił na panewce Unik, oddanie laufra i szach - tak oceniam deklarację Kaczora......"

  contessa:
  ".....Wredny Kaczor właśnie... nasikał płemiełowi do piaskownicy.
  Drama na sralonie - przezabawna. Nie mają wyjścia - muszą jakieś superświństwo wymyślić w odwecie....."
  =======================================

  I tak właśnie jest - Kaczyński zrobił ruch po którym

  misterne, polszewickie przygotowania do szkalowania go

  i kreowania na kozła ofiarnego winnego za klęskę reprezentacji

  i klęskę logistyczno-organizacyjno-finasową EURO 2012 będzie

  już niemożliwe !!:)))

  Kaczor zabił więc debilnemu Firerowi niezłego klina !!:)))

  no bo kogo będzie można obwiniać za totalną klęskę Euro 2012 :)))

  przecież nie polszewików, i nie nierząd Matoła :)))
 • @Nathanel 08:49:48
  Łeeeeeee ! Donald stracił rację bytu już dawno bez schodzenia Kaczyńskiego ze sceny.
  Odnośnie PS - się zgadza, że zjawisko takie istnieje ale motywy to temat na długą dyskusję.
  Pozdrawiam.
 • @Nathanel 08:51:58
  Tu się zgodzę - przydałaby się delegacja rzeczywistych uprawnień do decydowania przynajmniej o taktyce PiS - i budowanie zespołu do opracowywania szczegółów strategii, jeśli PiS myśli powaznie o rządzeniu - bo ewentualne wygranie wyborów może nie koniecznie prowadzić do utworzenia rządu.

  Pozdrawiam
 • @contessa 09:30:42
  "motywy to temat na długą dyskusję."

  To prawda - ale ponieważ dyskusja pewnie będzie dluga, warto byłoby rozpocząć ją już teraz, tym bardziej, że istnieje możliwość, że sytuacja wyrwie sie DT i jego rządowi spod kontroli.

  Pozdrawiam
 • @Zbigniew-Grzymski 00:04:33
  "no bo kogo będzie można obwiniać za totalną klęskę Euro 2012 :)))"

  Pewnie wszystkie poprzednie rządy, poczynając od rządu Jana Olszewskiego...

  Pozdrawiam
 • @ander 11:10:16
  ...a tak ładnie zapowiadała się prowokacja . A tu kicha nic z tego. A przecież było blisko. JK miał polec a tu nic. Zupełnie jak z tym orgazmem u starej panny. Podobno był ale nikt o tym nic nie słyszał.
 • @contessa
  "Drama na sralonie ..."

  Dokładnie. Dziecię z czerwonej rodziny, Paweł Olszewski, na wieść o tym POpuścił w gacie a reszta komuszków - w tym jeden z najbardziej obżydliwych kłamców, chory psychicznie z nienawiści do PiS-u Rafał Grupiński - zaraz zaczęli znowu nawijać o Trybunale Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry ...

  Pozdrawiam
 • @kanton 14:55:44
  To fakt, że trochę się pogubili - dzisiaj miotają się od ściany do ściany, numer z "bilecikiem i obiadkiem" chyba nie wypalił.

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 15:04:50
  "zaraz zaczęli znowu nawijać o Trybunale Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry"

  No tak - "partnerzy" przystępują do akcji...

  Pozdrawiam
 • @ander
  "... numer z "bilecikiem i obiadkiem" chyba nie wypalił ..."

  Dlatego kontynuują nagonkę ... tym razem na znanych z bandyckich zachowań "krzyżowców", którzy w kolejną miesięcznicę, 10 czerwca mogą zdemolować hotel Bristol i pobić mieszkająca tam reprezentację Rosji ... W związku z tym, od trzech miesięcy trwają intensywne zabiegi ministerstwa sportu, by przenieść Rosjan w inne, bezpieczniejsze miejsce, z dala od tych oszołomów! Ale właśnie minister Joanna PiąteKołoOlimpijskie Mucha ogłosiła, że już za kilka dni zostanie podjęta ostateczna decyzja! W końcu co za problem urządzić przeprowadzkę dla tych kilkudziesięciu piłkarzy, ich trenerów, masażystów, kucharzy ... Przecież Polska jest gotowa na ich przyjęcie w 120%!

  "Powstają dowcipy na temat Joanny Muchy, która miała zacząć czytanie swojego przemówienia od "O, o, o, o, o..." a asystentka stojąca obok szepcze do niej dyskretnie : "Pani minister to pierścienie olimpijskie! Tekst przemówienia zaczyna się niżej..."
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/niemcy_drwia_z_joanny_muchy_bild_kpi_z_kompetencji_minister_233656.html?sesja_gratka=f34039290b5796509829585266a7b991
 • @1normalnyczlowiek 18:11:19
  Kontynuują, kontynuują...

  Dziś najbardziej zaprzyjaźniona telewizja ma się zająć sprawą słów prezesa o skandalu z lożą prezydencką - już pewnie za parę minut, w tzw. faktach.

  Co do ministry Muchy - nie mam złudzeń co do jej profesjonalizmu.
  O, o, o, przepraszam! - zapomniałem o słowie "braku" w poprzednim zdaniu ;)

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 18:11:19
  "Dlatego kontynuują nagonkę ... tym razem na znanych z bandyckich zachowań "krzyżowców", którzy w kolejną miesięcznicę, 10 czerwca mogą zdemolować hotel Bristol i pobić mieszkająca tam reprezentację Rosji ..."

  Ministra bzyk bzyk perfidnie to ujęła - "politycy PiS przyjdą składać kwiaty".
  Ale się nie zająknęła, że niezależnie od nich przyjdą w tym celu tysiące Polaków. Jakby specjalnie to pominęła, niby przypadkiem by ruskie kopacze gały jak ich zobaczą pomyślały, że Polacy idą im spuścić manto....

  Pozdrawiam.
 • @contessa 23:11:05
  Ministra bzyk bzyk - tego nie znałem, świetne! :)

  Pozdrawiam
 • @ander
  Dlaczego u ministry bzyk bzyk nie widać reform?
  Bo w reformach trudniej ...
 • @ander 23:56:53
  "Ministra bzyk bzyk" tak mi się właśnie spontanicznie napisało, dlatego nie znałeś. ;);)
  Widzę, że chwyta, hihihihi, a to już kolejny mój produkt "zabaw językiem polskim", który ruszył w internet. Za najbardziej udany jednak uważam do dziś "Chyży Rój", który wszedł do powszechnego użycia po tym jak jedna z mych okolicznościowych pieśni dziada kalwaryjskiego ujrzała światło dzienne (chyba w 2010 r. napisana).
  Niedługo je zbiorę i zamieszczę na NE.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej